SambaArt

Personal

Name
Samba Art
About me

SAMBA ART - Rewia samby brazylijskiej Rio Carnival Samba Show. Samba brazylijska - egzotyczny pokaz samby!
 

SAMBA ART to jedyny zespół samby w Polsce specjalizujący się w autentycznych tańcach brazylijskich. To też jedyna grupa, której choreografie tworzone są przez Brazylijczyka, który wychował się wśród tancerzy samby i capoeiry!
 

Brazylijska rewia taneczna SAMBA ART to międzynarodowa grupa profesjonalnych tancerzy, którzy od kilku lat przenoszą swoim tańcem fascynację kulturą Brazylii. Zespół stworzony i prowadzony przez doświadczonego choreografa z Brazylii, Jailsona de Oliveira, jest najbardziej spektakularnym i zrzeszającym najlepszych tancerzy z Brazylii, Kuby, Polski i Rosji. Nasza samba brazylijska to nie tylko piękne tancerki i spektakularne stroje z Rio, ale również najwyższy technicznie poziom tańca.

Pokazy tańca Samba Art to wyjątkowa oprawa eventów, imprez tematycznych, działań marketingowych i PR. Współpracujemy również z zespołem muzycznym DRUMBASTIC - finalistami V edycji MAM TALENT TVN! Nasz wspólny występ w programie:

Drumbastic i Samba Art - półfinał MAM TALENT TVN
 

Scenariusze naszych imprez oparte są na wieloletnim doświadczeniu naszego choreografa, jak i profesjonalnych, przepieknych tancerek i instruktorek tańca, szkolonych m.in. w największych szkołach baletowych świata (Moskwa, Havana), przez mistrzów samby w Rio de Janeiro, osobowości tanecznych jak Augustin Egurrola.

Pokazy tańca:

- Samba Brazylijska

- Lambada

- Salsa cubana, tropicana

- Carmen Miranda show

- Capoeira

- Zouk

- Afro

- Taniec z lalką

- Latin balet

- Indios

- Latin jazz

- Warsztaty taneczne, nauka tańca

- Imprezy Brazylijski karnawał

Organizujemy również kompleksowo złożone eventy latynoskie, począwszy od pokzów tanecznych, poprzez naukę tańca dla gości, do dekoracji i oprawy wizualnej!

A zaprezentować to mieliśmy okazje w: Dzień Dobry TVN, TVN24, TV POLSAT "Got to dance - Tylko Taniec", TVN "Mam Talent", Gala KSW TV POLSAT, TVP "Pytanie na śniadanie", TVP Warszawa, CANAL+, na deskach Teatru SABAT, w Kasynie Hotelu Marriott, Hotelu Sheraton, na Festiwalach Samby, przyjęciach weselnych, wspierając akcje marketingowe, w reklamach TV (Heyah, Tymbark) i setkach innych miejsc…

Profesjonalizm, autentyczne show prosto z Brazylii to zupełnie nowa jakość na scenie tanecznej w Polsce. Z nami Wasza marka, miejsce i okoliczności już na zawsze będą kojarzone z pozytywnymi i miłymi emocjami. Serdecznie zapraszamy do krainy Rio de Janeiro!

var _gaq = _gaq || [];
_gaq.push(['_setAccount', 'UA-37313985-1']);
_gaq.push(['_trackPageview']);

(function() {
var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true;
ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://' : 'http://') + 'stats.g.doubleclick.net/dc.js';
var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s);
})();

 

 

 

Contact

Website
http://www.sambaart.com/

User points

Points
6

History

Member for
7 years 37 weeks

Badges

Początkujący