Salcity

Salcity's picture

Personal

Name
Salcity Dance Studio
About me

Salcity Dance Studio to nowa szkoła tańca na tanecznej mapie Łodzi, której założycielem jest Andreas Bromirski - uznany tancerz, instruktor i choreograf, twórca społeczności salsowej w Łodzi oraz dwóch największych szkół .

Salcity to Miasto Salsy - SALSA jest więc naszym znakiem firmowym, a ambicją jest tańczenie oraz nauczanie jej na najwyższym poziomie. Stawiamy na jakość. Nasi instruktorzy to profesjonalni, wykwalifikowani nauczyciele, z ogromną pasją do tańca i niesamowitym podejściem do jej przekazywania. Do salsy przekonają więc każdego - także tych dopiero rozpoczynających przygodę z tańcem.

Oferujemy:

- regularne kursy salsy w parach i solo, a także salsa hip hop i ladies styling.

- profesjonalną oprawę imprez okolicznościowych (pokazy taneczne, animacje, wodzirejowanie, introkursy, organizacja imprez latynoskich z DJem).

- organizację warsztatów tanecznych z najlepszymi tancerzami wielu technik tanecznych

- jesteśmy organizatorami imprez salsowych w Łodzi pod hasłem "Keep the salsa together", integrujacych środowisko salsowe

- niekonwencjonalny pierwszy taniec Młodej Pary - rodem z "Dirty dancing", albo połączenie romantycznej salsy z szalonym lockingiem lub hip hopem - nasi instruktorzy przygotują specjalną choreografię według Waszego pomysłu!

Location
Łódź
Occupation
szkoła tańca
Interests
salsa - kursy tańca, pokazy, imprezy

Contact

Website
http://www.salcity.pl

User points

Points
26

History

Member for
9 years 51 weeks

Badges

Początkujący