Lilla House2

Lilla House2's picture

Personal

Name
Studio Tańca Lilla House
About me

O nas

Lilla House to
Pierwsza w Łodzi Szkoła Tańca oraz Agencja Artystyczna, o tak szerokim profilu, skupiająca młodych, utalentowanych instruktorów oraz osoby kochające taniec, modę i sztukę.
Pomysł powstania Lilla House to dla nas ogromne wyzwanie, ale realizacja marzeń to wartość, o którą warto walczyć…Do tej pory udalo nam się zarazić Łodzian pasją do tańca, a obecnie stworzyliśmy miejsce, które daje możliwość absolutnie wszechstronnego rozwoju bez względu na wiek ( od 4 do 80 lat ) we wszystkich technikach tanecznych i na wielu płaszczyznach artystycznych.

Lilla House to również miejsce, w którym na powierzchni fabrycznej, stykają się indywidualności reprezentujące wszystkie dziedziny artystyczne:

- modę
- teatr
- fotografię
- film

Lilla House to styl życia. To zamiłowanie do aktywnego i zdrowego sposobu na spędzanie czasu. To rozbudzanie wrażliwości, zachęcanie do twórczych poszukiwań własnego miejsca w świecie. Lilla House to afirmacja życia i otwarty umysł na kolejne pasjonujące wyzwania.

Fabryczne Lilla House to poszerzanie własnych horyzontów myślowych, samodoskonalenie, kwestionowanie zastałej rzeczywistości, nieustające poszukiwania.

Zapraszamy do nas…dołącz do elity…bądź LILLA

Location
Łódź

Contact

Website
http://www.lillahouse.com/

User points

Points
2

History

Member for
10 years 14 weeks

Badges

Początkujący