Zajęcia z Łukaszem w Project Salsa

Organizer:
Project Salsa

 

ZAJĘCIA Z ŁUKASZEM

Długo wyczekiwane zajęcia ze znanym i lubianym Łukaszem Józefowiczem już w Project Salsa!

 

Jeśli zależy Ci na wszechstronnym rozwoju oraz masie tanecznych uniesień – zajęcia z Łukaszem są dla Ciebie! Zajęcia prowadzone do poruszającej muzyki wprowadzą Cię w magiczny świat tańca, który uczy wyrażania swych emocji i uczuć przez ruch.

Tańcz  z Łukaszem Józefowiczem!

 

Do wyboru:

 

-Modern Jazz: Styl tańca nowoczesnego, który oparty jest na przeciwnościach: wznoszenie i opadanie, przyspieszanie i zwalnianie, równowaga i upadek. Charakteryzuje się izolacją, czyli wykonywaniem niezależnych ruchów poszczególnych części ciała.

Wykorzystuje naturalne ruchy i możliwości ludzkiego ciała. Modern jazz jest trochę bardziej „niespójny” niż klasyczny taniec jazzowy. Więcej w nim nieokiełznanych rytmów i pulsujących ruchów. Kojarzy się z czymś nieujarzmionym i nieprzewidywalnym, więcej w nim kontrastów. Tańczący płynnie przechodzą od agresywnych szybkich ruchów i gwałtownych rytmów do płynnych,

wolnych i spokojnych.

 

Można dołączyć, poniedziałek, g.16:25

 

-Sexy Moves Solo dla Pań: Zajęcia o charakterze typowo stylingowym, na których nauczysz się podkreślać piękno i wdzięk kobiecego ciała.

Zajęcia, na których w systematyczny sposób popracujesz nad gracja, kobiecością i elegancją w tańcu.

Podczas zajęć używamy rekwizytów takich jak: krzesła, długie rękawiczki, pióra boa, kapelusze, wachlarze itp… Wszystko po to, by było Wam jeszcze łatwiej odkryć i wzmocnić pokłady Waszego sexappealu. Tańczymy do znanych i lubianych utworów muzyki pop.

 

Start: 07 stycznia, poniedziałek, g.17:45

 

-Afro/ Lyrical Jazz od podstaw: To niezwykła kombinacja afrykańskiego folkloru i jazzowych podstaw.

Jest pełny ekspresji, energii i wolności. W połączeniu z techniką jazzową charakteryzuje się nieustanną kontrolą ruchów pozostawiających wrażenie swobody.

Na zajęciach z afro jazz dowiesz się o istnieniu mięśni, o których nie miałeś pojęcia. Poczujesz niesamowitą radość z tańca, wyrzucisz z siebie wszelkie złe emocje, a energia jaką wzbudzi w tobie ten taniec pozostanie w tobie na długo po wyjściu z sali treningowej.

 

Start: 08 stycznia, wtorek, g.16:25

 

Zapraszamy tanecznie

Project Salsa Team

Zapisy w dniach: 
Fri, 12/14/2012 - Tue, 01/22/2013