Taneczne Greckie Wakacje z Project Salsa

Organizer:
Project Salsa
Date: 
Mon, 08/10/2015 - 00:00 - Fri, 08/21/2015 - 23:00

Spędź radosne, taneczne wakacje z Project Salsa!
Zapraszamy do kolebki cywilizacji europejskiej – pięknej, słonecznej GRECJI!
Będziemy wypoczywać, tańczyć, zwiedzać… cokolwiek dusza zapragnie!
   
MIESJCE:  Grecja, Kalamos
Podróż do Grecji to fascynująca przygoda dla ciała i ducha, to spotkanie z bogatym światem antyku, z którego wywodzi się cała europejska kultura. Ukształtowana w bałkańskim tyglu Hellada to miejsce, w którym dalej stykają się i przenikają tradycje Wschodu i Zachodu. Duchy olimpijskich bogów współistnieją ze świętymi prawosławia, bizantyjskie twierdze wznoszą się tuż obok kamiennych meczetów, a w sercu nadmorskich kurortów dalej odnaleźć można miejsca, w których przyroda jest nienaruszona. Grecja to także ciągnące się kilometrami piaszczyste plaże, niezawodne słońce oraz wakacyjna atmosfera sącząca się wraz z muzyką z licznych tawern i nadmorskich kafejek.
   
____________________________________________________________________________
TERMIN:  10-21 sierpnia 2015
____________________________________________________________________________
RAMOWY PROGRAM IMPREZY:
Dzień 1: Wyjeżdżamy z Polski w godzinach wieczornych ( jeśli chcesz zaoszczędzić 1 dzień urlopu- 10-tego zdążysz jeszcze pójść do pracy!).
Przejeżdżamy przez Słowację, Węgry, Serbię. Przystajemy na noc w Macedonii w wygodnym hotelu *** z basenem, w którym rozprostujemy kości i zaczniemy…zwiedzanie i  INTEGRACJĘ!  Oj! Będzie się działo! 
Dzień 2: Przejazd przez Macedonię i Grecję. Po drodze zwiedzamy:
-TERMOPILE – tablica Symonidesa i pomnik Leonidasa – największy symbol bohaterskiej walki dla Greków, który upamiętnia słynną bitwę w 480 roku p.n.e. między Grekami i Persami.
-DOLINA TEMBI – gdzie sam Apollo pokutował za zabicie Pytona, a w Wilczych Szczękach! skorzystamy z magicznych mocy źródełka Afrodyty oraz zobaczymy wykutą w skale kaplicę Agia Paraskevi. Przyjazd do Agioi Apostoli w  godzinach wieczornych, zakwaterowanie, spotkanie organizacyjne, kolacja i nocleg.
Dzień 3-10: Taneczne szaleństwo, imprezy, warsztaty, kąpiele morskie, relaks na plaży, zwiedzanie, odpoczynek – wszystko czego dusza pragnie na wyciągniecie ręki…!  W trakcie pobytu wyjedziemy na wycieczkę programową do ATEN. Zwiedzimy miasto z przewodnikiem. W trakcie wycieczki obejrzymy m.in. port Pireus, stadion Kalimarmaro (miejsce pierwszych Igrzysk Olimpijskich), Pałac Prezydencki, park Zapion, Łuk Hadriana, Areopag, Akropol oraz starożytną Agorę grecką i rzymską. Zwiedzimy również nowszą część Aten – Parlament, przy którym znajduje się słynny Pomnik Nieznanego Żołnierza, gdzie zobaczymy uroczystą zmianę warty.
Dzień 11: Po śniadaniu wykwaterujemy się, następnie będzie czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną. Przejedziemy do METEORÓW! Wow! Zerodowane skały piaskowca tworzące wysokie słupy sięgające nieba przyciągały pobożnych mężów i pustelników już od X w. Na szczytach skał wznoszono prawosławne klasztory (monastyry). Największy z nich zwany Wielkim Meteorem budowany był w pocie czoła przez ponad 300 lat. Musicie zobaczyć to cudo! Przejazd na nocleg do Macedonii.
Dzień 12/13: Przejazd przez  Serbię, Macedonię, Węgry, Słowację i Polskę i zakończenie wycieczki. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych.
 
 
____________________________________________________________________________
   
OFERTA:
Cena obejmuje:
-9 pełnych noclegów w klimatyzowanych pokojach w 3-gwiazdkowym hotelu (7 noclegów w hotelu *** Calamos Beach, oraz 2 noclegi tranzytowe w hotelach ***)
-warsztaty relaksacyjne i taneczne
-5 godzin zajęć tanecznych dziennie
-2 bloki taneczne – od podstaw i dla roztańczonych- łącznie dla każdego ok. 30 h zajęć podczas wyjazdu!
-szybki i bezpieczny transport autokarowy (klimatyzacja, WC, barek, DVD)
-2 posiłki dziennie (śniadania w formie bufetu wraz z napojami oraz obiadokolacje serwowane z wodą do posiłków).
-realizację programu krajoznawczego – zwiedzanie Aten, Meteorów, Termopile, Dolina Tembi;
-opieka pilota/rezydenta podczas pobytu i w trakcie przejazdu
Cena nie obejmuje:
-ubezpieczenie KL i NNW Signal Iduna (KL: 10.000 euro, NNW: 10.000 zł, Bagaż 800 zł)
-opłata klimatyczna i dewizowa
____________________________________________________________________________
  
ZAKWATEROWANIE: Hotel CALAMOS BEACH***
-Położenie: Hotel położony pośród zieleni na tle panoramy gór, bezpośrednio nad krystalicznie czystymi wodami bajecznej Zatoki Eubejskiej przy żwirowo-piaszczystej plaży
-Lokale: Pokoje: typu standard, klimatyzacja centralna, balkon, szafa z wieszakami i półkami, komoda, krzesła, łazienka z prysznicem lub wanną, suszarka do włosów, TVSat
-Infrastruktura: Duża restauracja, bajeczny ogród, basen zewnętrzny, bar hotelowy, boisko do siatkówki, boisko do tenisa, bilard (płatny dodatkowo), sala TV, ochrona hotelu 24h, oświetlenie wieczorne obiektu, leżaki przy basenie, miejsce do zorganizowania dyskoteki.
    ____________________________________________________________________________
INSTRUKTORZY:
    
Marta Rolnik- Warmbier Paweł Wróblewski Natalia Kielan Daniel Rojewski oraz… INSTRUKTOR NIESPODZIANKA!
____________________________________________________________________________
CENA: 1890zł
UWAGA! Zniżki dla dzieci!  
Dzieci do 6 lat – 20% zniżki (cena: 1515zł), dzieci do 12 lat – 15% zniżki (cena: 1610zł)
____________________________________________________________________________
Sprawdź jak bawiliśmy się w zeszłym roku w Czarnogórze! Oraz 2 lata temu w Chorwacji! oraz w poprzednich latach: w 2007 również byliśmy w Chorwacji  rok pożniej – 2008 – bawiliśmy się w Bułgraii, a w 2009 zorganizowaliśmy aż dwa taneczne obozy: w Łebie i we Włoszech. Nie brakowało też wyjazdów nad polskie morze: Łeba 2010Władysławowo 2010Władysławowo 2011Władysławowo 2012. Organizujemy wyjazdy tylko dla Pań, np: Ryn 2011, dla Zakochanych Par i nie tylko, np: Walentynkowy Wyjazd 2013, oraz weekendowe wypady za miasto: Majówka 2013Majówka 2012 i wiele, wiele więcej!
 
____________________________________________________________________________
FAQ:
1. Czy jeśli jeszcze nie tańczyłem/am, bądź dopiero zaczynam swoją przygodę z tańcem, to czy mogę jechać?
odp 1. Taaak! Taneczny wyjazd do Grecji to najlepsza okazji do nauki! Będą 2 ścieżki rozwoju – dla osób początkujących i dla tych ciut bardziej zaawansowanych. W trakcie wyjazdu przejdziesz przyśpieszony kurs tańca oraz wykorzystasz w praktyce zdobyte umiejętności!
2. Nie mieszkam w Łodzi. Czy wyjazd jest możliwy tylko z tego miasta?
odp 2. Nie. Co roku jadą z nami osoby z caaaałej Polski, a my w miarę naszych możliwości staramy się uprościć kwestie transportowe. Autobus wyjeżdża z Łodzi i przejeżdża przez następujące miasta: Piotrków Trybunalski, Częstochowa, Katowice, Bielsko Biała i w każdym z tych miast jest opcja dosiadki!
3. Nie mam pary a bardzo chcę jechać, czy mogę jechać sam/a?
odp 3. Oczywiście, że tak! Partnerkę/partnera poznasz na miejscu!  Co roku jedzie z nami ogromna grupa żądnych przygód i tanecznych wrażeń uczestników, którzy zapisują się solo, a wracają z grupą przyjaciół. Nic nie zbliża bardziej niż TANIEC! 
____________________________________________________________________________
PROCEDURA ZAPISU:
Krok 1: Skontaktuj się z Martą Ru z Biura PS (biuro@projectsalsa.pl/ 508056763) w celu zapisania się i dopytania o wszelkie interesujące Cię szczegóły.
Krok 2: Po potwierdzeniu możliwości zapisu wpłać zadatek w wysokości 300zł (na konto Gandalf Travel: 40 1090 2705 0000 0001 2036 5655, w tytule wpłaty wpisując: „Imię i Nazwisko, Wakacje z Project Salsa 2015″) oraz prześlij potwierdzenie przelewu na biuro@projectsalsa.pl. UWAGA!: bez otrzymania potwierdzenia wpłaty nie rezerwujemy miejsca.
Krok 3: Do 30.06.2015 wpłać pozostałą część kwoty na ww. konto i ciesz się przygotowaniami do wyjazdu z ekipą PS 
UWAGA: wpłaty przyjmowane są wyłącznie na konto GANDALF TRAVEL!