salsa kubańska

Paweł "Boogalu" Bugała powraca na parkiety ze zdwojoną mocą! Sierpień 2013, to miesiąc dużej dawki salsy kubańskiej, a przede wszystkim wielu opcji na rozpoczęcie przygody z tym stylem salsy! Więcej >>

GREECE SALSA SUMMER CAMP /29.08 - 10.09 2013/ - workshops, parties, beach&fun!

Date: 
Thu, 08/29/2013 - 14:00 - Tue, 09/10/2013 - 14:00
10 dni warsztatów, imprez i plażowych szaleństw w odlotowym towarzystwie, przepięknym otoczeniu w super cenie! Więcej >>

Zniżka na Toruń Rueda Meeting

Date: 
Sat, 06/22/2013 (All day) - Sun, 06/23/2013 (All day)
Zniżka na Toruń Rueda Meeting. Tylko do 14.06! Sprawdź na: http://www.eSalsa.net/index.php?mIt=3&act=14&idE=4
Date: 
Sun, 05/26/2013 - 19:30 - Mon, 05/27/2013 - 00:01
Więcej >>

Zapraszamy na nowe kursy do Szkoły Tańca Bestime w Poznaniu!

ZAPRASZAMY NA NOWE KURSY DO BESTIME! Przed wakacjami warto wrócić do aktywności, dobrą propozycją będzie z całą pewnością taniec. Ruszają nowe grupy taneczne dla dorosłych. DLA PAŃ / DLA PANÓW Sexy Latino P1 - 22-05-2013 Środa 19:00 - 20:00 zapisz się
Zapisy w dniach: 
Wed, 05/22/2013 - Wed, 07/31/2013
Więcej >>

Prominent Salsa Friday Night by Black&White Salsa

Day of the week: 
Friday
City:
Kraków
Place:
Prominent The Original Lounge Bar
Address: 
ul. Kamienna 17, Kraków
Start: 
21:00
Entry fee: 
FREE
W każdy piątkowy wieczór już od kilku lat spotykamy się w bardzo klimatycznym klubie, z dużym parkietem: Prominent Lounge Bar, by poszaleć w rytm salsy, timby, bachaty, kizomby, zouka, cha cha cha, reggaeton... ok 21:30 darmowa lekcja salsy, dla jeszcze niewtajemniczonych Zapraszamy wszystkich !!!
0
Your rating: None

Salsa Suelta

Salsa Suelta - jest to forma salsy kubańskiej tańczonej solowo. Im więcej osób tańczy – tym weselej. Podobnie do Ruedy de Casino, jest źródłem ogromnej zabawy i uśmiechu. Jedna z osób - przywódca, wydaje komendę lub po prostu pokazuje kroki do naśladowania przez resztę grupy. Więcej >>

Salsa w Parach - nowy kurs w Szkole Tańca Bestime od 21.05.2013r.

Salsa w Parach - nowy kurs już od 21.05.13r. Dzień i godzina: Wtorek 20:30 - 22:00 Częstotliwość: 4 zajęcia / 1x w tygodniu Cena: 90 PLN Prowadzący: Victor Hormazabal Baeza
Zapisy w dniach: 
Tue, 05/21/2013 - Tue, 06/11/2013
Więcej >>

SALSA KUBAŃSKA W PARACH DLA POCZĄTKUJĄCYCH!

  NOWY CYKL ZAJĘĆ - SALSA KUBAŃSKA - NA POZIOMIE POCZĄTKUJĄCYM  START 6.05/ G.18:00/ Bierzcie Mamę, Siostrę, Brata, Wujka, Męża, Ciocię i tańczymy ! Na zajęcia zaprasza BOOGALU! Zapraszamy na nowy cykl zajęć w SHO !
Zapisy w dniach: 
Mon, 05/06/2013 - Mon, 05/27/2013
Więcej >>
Date: 
Sat, 03/09/2013 - 21:00 - Sun, 03/10/2013 - 21:00
Zapraszamy na wyjątkową salsotekę, która jest jednocześnie główną imprezą warsztatów REGGAETOMANIA DANIELa PANCERZa we WROCŁAWiu. Więcej >>
Date: 
Sat, 03/09/2013 - 21:00 - Sun, 03/10/2013 - 02:00
Przed nami Dzień Kobiet, w związku z tym zapraszamy do Agawy na Ladies Night. Dziewczyny, aby sprostać waszym oczekiwaniom nasi chłopcy przygotowali serię niespodzianek. Więcej >>

GREECE SALSA SUMMER CAMP /29.08 - 10.09 2013/ - workshops, parties, beach&fun

Date: 
Thu, 08/29/2013 - 14:00 - Tue, 09/10/2013 - 14:00
10 dni warsztatów, imprez i plażowych szaleństw!!!   Gorąco zapraszamy na kolejny jak zwykle niezapomniany wyjazd wakacyjny razem z Black & White Salsa Kraków - tym razem na przepiękną Rivierę Olimpijską.    CO PLANUJEMY ? Więcej >>
Date: 
Sat, 02/02/2013 - 21:00 - Sun, 02/03/2013 - 00:00
Zapraszamy na kolejną imprezę do Agawy. W związku z warsztatami z Gosią Porębą oraz nadchodzącymi walentynkami, klimat tym razem powędruje w kierunku Afryki i Dominikany.Mimo to, nie powinni się obawiać Ci, którzy będą chcieli odwiedzić Nowy York, Los Angeles, Puerto Rico, Miami oraz Kubę:) Więcej >>

Flirt-Emocje-Zabawa w PROJECT SALSA

 
Zapisy w dniach: 
Fri, 12/14/2012 - Thu, 01/31/2013
Więcej >>

W-Tatrach-Walentynkowanie /8-10 lutego 2013/

Date: 
Fri, 02/08/2013 - 19:00 - Sun, 02/10/2013 - 16:00
  WARSZTATY z Clau&Luke, WALENTYNKI, OSTATKI, NARTY... a to wszystko w jeden, szalony weekend w przepięknej górskiej miejscowości - Małe Ciche! Więcej >>

NABÓR DO FORMACJI KUBAŃSKIEJ DLA PAŃ!

PIERWSZE ZAJĘCIA PRAKTYCZNE,TEORETYCZNE I ORGANIZACYJNE 13 LISTOPADA O 18:45 !!   Udział w zajęciach mogą wziąć osoby, które poziom podstawowy mają już za sobą. Zapraszam serdecznie! Start: 13 XI 2012 o 18:45 w Salsa Factory.    
Zapisy w dniach: 
Sun, 11/11/2012
Więcej >>

Salsa kubańska i Rueda de casino w Salsa Libre – 27.10 19:10

Salsa kubańska i Rueda de casino w Salsa Libre – 27.10 19:10 Kubańskie szaleństwo! Intensywna praca nad ciałem w gorących rytmach. Dynamiczne kroki, kubański styling, mocne podstawy i gwarancja szybkiego rozwoju w tym, co kochasz, a także wspaniała kadra instruktorska:
Zapisy w dniach: 
Sat, 10/27/2012 - Fri, 11/23/2012
Więcej >>

Flirt-Emocje-Zabawa

 
Zapisy w dniach: 
Wed, 10/03/2012 - Wed, 10/31/2012
Więcej >>

AFROKUBAŃSKIE PIĄTKI w MOntuno z RAYNELEM!

Już od najbliższego piątku będziecie mieli szansę rozwijać się ruchowo pod okiem rodowitego Kubańczyka! Więcej >>

Nowość w Szkole Tańca Bestime! Studenckie soboty już od 13.10!

13 października zapraszamy Studentów wszystkich uczelni, na studenckie kursy tańca i Zumby! Karnet na wybrany kurs tylko 60zł za miesiąc z ważną legitymacją A jeśli jedna godzina to za mało, karnet na 8 wejść tylko za 99zł! Wszystkie zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących.
Zapisy w dniach: 
Sat, 10/13/2012 - Tue, 10/23/2012
Więcej >>

Cuban Solo z Yuleydi dla początkujących w soboty od 23.09 o 16:15 w Salsa Libre!

Cuban Solo z Yuleydi dla początkujących w soboty od 23.09 o 16:15 w Salsa Libre! Dla wszystkich fanek kubańskich klimatów kurs Cuban Solo, na którym zdobędziecie niezbędną wiedzę, aby wasz taniec w parze i solo był pełen wyrazu. Zajęcia poprowadzi młoda kubańska tancerka Yuleydi Alba Villafuerte
Zapisy w dniach: 
Sun, 09/23/2012 - Sat, 10/20/2012
Więcej >>

Nowe kursy i grupy w Studiu Tańca i Ruchu IMPACT

  Już od września zapraszamy na nowe kursy i grupy  w Studiu Tańca i Ruchu IMPACT.
Zapisy w dniach: 
Thu, 08/30/2012 - Sun, 09/30/2012
Więcej >>

Nowy Kurs Salsy Kubańskiej w Studiu IMPACT !

  Zapraszamy na nowy kurs salsy kubańskiej 
Zapisy w dniach: 
Mon, 07/16/2012
Więcej >>

Zapraszamy na nowy kurs Salsa Pary do Bestime szkoły tańca w Poznaniu! Start 4 lipca o godz. 19:30!

Na naszych zajęciach poznacie tajniki prowadzenia partnerki oraz właściwego eksponowania jej w tańcu. Ponadto dowiecie się, w jaki sposób, poprzez improwizację, wykorzystać poznane figury. Salsa to nie tylko taniec.. to sposób na życie, spędzenie wolnego czasu oraz poznanie ciekawych ludzi.
Zapisy w dniach: 
Wed, 07/04/2012 - Wed, 07/25/2012

SALSA SUMMER RELAX (26 - 29 lipca)

Date: 
Thu, 07/26/2012 - 14:00 - Sun, 07/29/2012 - 16:00
Yeah! Czas na wakacyjny relaks Więcej >>

Casino i Rueda startują już 16 i 17 czerwca w SL

Casino i Rueda startują już 16 i 17 czerwca w SL
Zapisy w dniach: 
Mon, 06/11/2012 - Sun, 07/08/2012
Więcej >>
Syndicate content